Kytary.cz BONUS

Bonusový program pro zákazníky Kytary.cz

Získejte odměnu za každý váš nákup v podobě bonusu. Tento bonus pak můžete použít jako slevu na vaše další nákupy.

Jak to funguje

Bonus sbíráte s každou objednávkou na vašem zákaznickém účtu. Nasbíraný bonus můžete v budoucnu kdykoliv využít, a snížit tak cenu vašeho dalšího nákupu, přičemž 1 bonus = 1 Kč, o kterou můžete váš nákup zlevnit. Pokud tedy máte nasbíraných například 100 Kč v bonusech, můžete je použít a snížit cenu objednávky o 100 Kč.

Pomocí bonusu můžete zaplatit až do výše 50 % z ceny objednaného zboží.

Kdy dostanu bonus za objednávku?

Bonus získáte hned po expedici objednávky a jeho výši uvidíte na potvrzovací stránce objednávky. Aktivní a použitelný bude po uplynutí 30denní lhůty na vrácení zboží. Výši připsaného bonusu uvidíte i v e-mailu s potvrzením objednávky.

Kde uvidím celkový stav svého bonusového konta?

Stačí na e-shopu vpravo nahoře kliknout na „Přihlášení“ a přihlásit se k vašemu zákaznickému účtu. Poté se na stejném místě zobrazí vaše jméno. Když na něj kliknete, rozbalí se vám nabídka, ve které uvidíte kolonku Můj bonus. Zde zjistíte celkovou výši vašeho bonusu včetně objednávek, za které jste je dostali.

Jak svůj bonus uplatním?

Na jakou objednávku uplatníte váš nasbíraný bonus, je čistě na vás. Jakmile se tak rozhodnete, nezapomeňte se přihlásit k vašemu zákaznickému účtu. Až zahájíte objednávací proces, uvidíte v prvním kroku košíku možnost „Uplatnit zákaznický bonus“. Ihned zjistíte, jaký bonus máte k dispozici a sami si určíte, kolik ho použijete na snížení ceny objednávky. Po kliknutí na „Změnit“ uvidíte už upravenou cenu vaší objednávky. Minimálně lze uplatnit 1 bonus, maximálně pak 20000 bonusů v rámci jedné objednávky. Pomocí bonusu můžete zaplatit maximálně 50 % z ceny objednávky.

Proč Bonus

Smyslem existence bonusu je odměnit věrné zákazníky Kytary.cz. Bonus funguje jako virtuální peníze, které zákazník získá za každou objednávku vedenou na jeho jméno a spárovanou s jeho zákaznickým účtem. Každé zboží disponuje různým počtem bonusů, které při koupi zákazník získá. Tento počet není pevně daný a může se v průběhu času změnit. Nezáleží na tom, zda zákazník provede objednávku v e-shopu, na pobočce či po telefonu. Pokud nejde o e-shopovou objednávku, je na zákazníkovi, aby prodavači nahlásil jeho zákaznický účet, na který mu bude bonus připsán. 1 získaný bonus = 1 Kč, o kterou lze jakoukoli vaši další objednávku zlevnit. Pokud zákazník zboží vrátí či stornuje objednávku, je mu získaný bonus odečten. Aktuální stav bonusového konta je uveden v pravém sloupci e-shopu po přihlášení k zákaznickému účtu. Kytary.cz si vyhrazují právo přidat či odebrat bonus dle svého uvážení. Platnost bonusu je 1 rok.

Použitý bonus není vratný

Pokud zákazník bonus použije, nemá nárok na jeho vrácení (např. v případě vrácení zboží atp.)

Hledané fráze

Kategorie

Značky

Čekejte prosím