• .

  Před 11 hodinami koupil zákazník

 • .

  Před 4 dny koupil zákazník

 • .

  Před 5 dny koupil zákazník

 • .

  Před 5 dny koupil zákazník

 • .

  Před 13 dny koupil zákazník

 • .

  Zákazník také koupil

Naposledy navštívené

 • .

  NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol Z2

NATIVE INSTRUMENTS Traktor Kontrol Z2

DJ mixpult | HN142283

13 450 Kč

Cena s DPH 21%

Nabízíme nejlepší cenu

Očekáváme 9.10.2020

Když tento produkt objednáte v sestavě, můžete dodatečně ušetřit.

HN142283 HN175898 sleva až
2 %
Objednat v sestavě
Traktor Kontrol Z2 je nejmodernějším DJským ovladačem v těle profesionálního 2+2 kanálového mixu – a obsahuje Traktor Scratch software.

2 samostatné kanály + 2 plnohodnotné Remix kanály
Robustní hliníková konstrukce s Inofadery™
Intuitivní ovládání Macro FX a režim Flux


Traktor Kontrol Z2 je první DJský 2+2 ovladač a mix. Postavený je tak, aby odolal těžkým nárokům při profesionálním použití v klubu. Z2 exceluje jako moderní mix vedle klasických gramofonů a CDJů, ale také jako rozbočovač pro současné použití ovladače, včetně Remix Deck.

Naprosto nový Macro FX a Flux Mode v poslední verzi softwaru Traktor rozšiřuje váš kreativní arzenál. Vysokou spolehlivost zajišťuje odolný kov caseu, robustní ovládací RGB tlačítka i Innofadery™. Ať je váš styl jakýkoliv, vítejte v budoucnosti.

Díky kombinaci toho nejlepšího ze svých předchůdců, je Traktor Kontrol Z2 výkonným dvoukanálovým stand-alone mixem a navíc přidává další dva kanály pro Remix Deck. Díky tomu, že je software Traktor Scratch Pro 2 součástí balení, dostanete opravdu luxusní kousek.

Rozmístění ovladačů je každému DJovi okamžitě známé.

Traktor Kontrol Z2 nabízí spolehlivost a profesionální zvukovou kvalitu, která je nezbytná pro největší světová pódia a nejžhavější kluby.

Profesionální XLR výstupy a 24-bitová kvalita zvuku zaručují to, že vaše hity budou mít maximální dopad. Přesné otočné ovladače, více-barevné ovladače cue point a Innofaders™ vám umožňuje naprosto přesné ovládání vašich setů. Je jedno, jestli používáte vinyly, CDJ, nebo přehráváte digitální soubory pomocí Traktor Scratch ovládaný timecodem. Přepínání mezi formáty je otázkou stisku jediného tlačítka – nepřerušený, bleskový tok kreativity. A díky pevnému caseu máte jistotu, že váš nabitý program si svou daň na vašem novém nástroji nevybere.

Myslíte, že víte, kde jsou limity? Smažte je.
Poprvé přidává Traktor Kontrol Z2 pro software Traktor Macro FX. Zničte stopy k nepoznání pomocí naprosto nových kombinací efektů, jako jsou Wormhole, LaserSlicer a Bass-o-matic – výrazné ovládání zvuku pomocí jediného ovladače.

Jestliže žonglujete s cue místy nebo smyčkami, Flux Mode sleduje čas, a tak se můžete spolehnout, že vždy zapadnete přesně do toho správného momentu – mocná zbraň pro všechny kreativní DJe.

Díky USB rozbočovači Z2 je integrace většího počtu ovladačů Traktor Kontrol F1 nebo X1 naprosto jednoduché. Stačí je zapojit a můžete hned hrát. Uvolníte tak další USB porty vašeho notebooku.

Chcete začít používat vlajkovou loď Traktor Scratch Pro 2 s Remix Deck™ technologií a Traktor Scratch timecody vinyly v rekordním čase? Jednoduše připojte Z2 k vašemu počítači pomocí jednoho USB kabelu a začněte.

Traktor Kontrol Z2 je plnohodnotný ovladač Traktor – silný jako tank, pro vynikající výkon. Vytvořte si vlastní zážitek, bez ohledu na to, jaký je váš styl a nebo pracovní postupy s následujícími ovladači:
Traktor Kontrol F1 - ovládá kompletní Remix Deck s až 64 samply a smyčkami – barevně!
Traktor Kontrol X1 – ovládá transport ovladače a navíc do hloubky pracuje s klasickými efekty Traktor.

Hardware
DJský mix je postaven na standardech daného odvětví, takže Traktor Kontrol Z2 nabízí intuitivní, ergonomické a dobře známé rozmístění všech ovládacích prvků. Od prvního okamžiku, kdy se k Z2 dostanete, vám bude připadat dobře známý. Mezi ovladači je dostatek prostoru. Sekce 3-pásmového EQ a samostatné ovladače filtru na každý kanál – vše na tom správném místě – to vám dává maximální možnou kontrolu nad zvukem.

Otočné ovladače pro Traktor Macro FX a Remix Decks jsou umístěné v ovládací sekci, podél Flux Mode tlačítek. Díky tomu je ke všemu snadný přístup a více-barevná tlačítka pro spouštění cue bodů umožňuje skákat z místa na místo a přepracovat tak váš track.

Vysoce odolný hliník staví celé zařízení na zcela novou úroveň. Přesné otočné ovladače, tlačítka a Innofaders™ fadery umožňují naprosto precizní ovládání vašich souborů.

Prvotřídní podsvícená tlačítka Z2 nabízejí přesnou vizuální zpětnou vazbu, a to i v těch nejtemnějších klubech. Napájený USB rozbočovač, který je součástí, umožňuje připojit další dva ovladače, jako jsou Traktor Kontrol F1 nebo X1 a tím si uvolníte USB porty v notebooku.

Traktor Kontrol Z2 je od základu navržen pro pevný zvuk do klubů. Od napájení s nízkým hlukem, přes 24-bitovou zvukovou kartu, Cirrus Logic převodníky, až po profesionální XLR výstupy. Každá komponenta byla zvolena tak, aby vaše vystoupení mělo co nejlepší účinek.

Dvě základní sekce Traktor Kontrol Z2

A. sekce mixu
Naprosto známý vzhled a standardní rozložení všech ovladačů.

B. efektová sekce
Geniální ovladač Macro FX pro kreativní práci s efekty.

C. sekce ovladače
Specifické Traktor cue body, Remix Deck™ a loop ovladače – jádro platformy 2+2.


Ovládání Traktor Kontrol Z2 je pomocí timecode vinylů snazší, než kdykoliv dříve. Hned po vybalení z krabice můžete začít, díky softwaru Traktor Scratch Pro 2, který je součástí balení a pracuje se systémem digitálních vinylů. Přecho z analogových vinylů na timecode, je pouhý stisk jednoho tlačítka.


Specifikace

Systémové požadavky
Windows 7 (poslední Service Pack, 32/64-bit)
2 GHz intel Core 2 Duo nebo AMD Athlon 64 X2
2 GB RAM (4 GB doporučeno)
Mac OS X 10.6, 10.7 nebo 10.8 (poslední aktualizace)
Intel Core 2 Duo
2 GB RAM (4 GB doporučeno)
Rozlišení monitoru 1024 x 768
USB 2.0 port
1 GB volného místa na disku
Připojení k internetu pro aktivaci softwaru
Rozměry: 272 x 388 x 109 mm
Hmotnost: 5,1 kg
Napájení pomocí 3-pinového IEC napájecího kabelu, který je součástí balení. 115-230V, 50/60Hz, 0,5 až 0,75A. Není potřeba žádné další externí napájení nebo baterie.

Parametry

 • Šířka: 272 mm
 • Hloubka: 388 mm
 • Výška: 109 mm
 • Hmotnost: 5,1 kg
 • Počet kanálů: 4
 • Software: Traktor Scratch Pro 3
Mám připomínku k popisu

Přihlaste se a napište recenzi. Pomůžete tak ostatním s výběrem zboží.

progress

Chytrá navigace

Čekejte prosím